Monday, March 19, 2018

 E-Nabız  APK Download

E-Nabız APK

70 from - 3.535 People

Android Games and Apps Free - Swrhb.com - - - - - - - - - -
Title: E-Nabız
Author: T.C. Sağlık Bakanlığı
Latest Version: 4.0 sau o versiune ulterioară
Last Update: 14 aprilie 2017


Download E-Nabız APK from T.C. Sağlık Bakanlığı last update 14 aprilie 2017 and Dezvoltator Accesați site-ul Trimiteți un e-mail la enabiz[@]saglik.gov.tr Politica de confidențialitate Mithatpaşa Cad. No : 3 06434 Sıhhiye / ANKARA

E-Nabız E-Nabız, sağlık tesislerinden toplanan kişisel sağlık verilerine, vatandaşların ve vatandaşların yetkilendirdiği yakınlarının ve hekimlerin, internet ve mobil cihazlar üzerinden erişebilecekleri bir uygulamadır.

E-Nabız’da bulunan sağlık bilgileri, sistemin devreye alınmasından itibaren hastalıklarınızla ilgili konulan teşhislerin, yaptırılan tahlillerin, çekimi yapılan tıbbi görüntülerin, yazılan ilaçların, aşıların, tespit edilen alerji ve benzeri bilgilerin sağlık hizmeti alınan sağlık kuruluşları tarafından elektronik ortamda e-Nabız sistemine gönderilmesi ile oluşmaktadır.

Uygulamayı kullanabilmeniz için "https://www.enabiz.gov.tr" sitesinde yer alan "E-Devlet ile Giriş" sekmesinden giriş yaparak e-Nabız sistemini aktif etmeniz gerekmektedir. Kullanıcı onay verdiği takdirde destekleyen mobil cihazlardan ilgili bilgiler uygulama tarafından kullanılacaktır. E-Pulse, datele personale de sanatate colectate de la instituțiile de sănătate cetățenilor și cetățenilor rudelor și a medicilor autorizați, este o aplicație care poate accesa prin intermediul internetului și a dispozitivelor mobile.

Informații de e-sănătate, care este conținută în puls, dat fiind că punerea în funcțiune a sistemului de identificare stabilit despre boala ta, analiza a comandat imagini medicale în timp ce filmați, medicamente post, vaccinuri, trimise la alergii detectate și alte servicii de sănătate informații sistem de e-Pulse primit electronic de către instituțiile de sănătate acesta este format.

Pentru a utiliza aplicația "https: //www.enabiz.gov.t" site-ul localizat în "Introducere în e-guvernare" prin tab-ul de logare, aveți nevoie pentru a activa sistemul de E-Pulse. În cazul în care sprijinul dat informații confirmare din partea utilizatorului vor fi utilizate de aplicațiile respective de pe dispozitive mobile.

Screenshot E-Nabız APK

 E-Nabız APK Cover E-Nabız APK Cover E-Nabız APK Cover E-Nabız APK Cover E-Nabız APK Cover
4.5 stars based on 90128 reviews
free web page hit counter