Thursday, February 22, 2018

 ceas cu alarmă  APK Download

ceas cu alarmă APK

84 from - 116.674 People

Android Games and Apps Free - Swrhb.com - - - - - - - - - -
Title: ceas cu alarmă
Author: Squarenotch
Latest Version: 4.1 sau o versiune ulterioară
Last Update: 19 decembrie 2017


Download ceas cu alarmă APK from Squarenotch last update 19 decembrie 2017 and Dezvoltator Accesați site-ul Trimiteți un e-mail la support[@]squarenotch.com Politica de confidențialitate 34 Northgate, Hunmanby Filey YO140NT United Kingdom

ceas cu alarmă Tas Digital Modinātājs ir ļoti uzticams, lieliski aplūkot un viegli izmantot naktsgaldiņš modinātājs, kas var pielāgot jūsu vajadzībām.

Uzsvēra funkcijas, lai dotu jums garša!

★ Runāšana Pulkstenis - pieskarieties, lai dzirdētu laiku.
★ Unlimited signalizācija ar lielu iespējas, tostarp Tone presets vai pamosties jūsu mūziku, Izgaismot signalizācija, Shake atliekat, datums - saņemt atgādinājumu par šo svarīgo gadījumā, Max no snoozes skaitu un vēl daudz vairāk.
★ Pinch, lai mainītu displeja vai atstāt to aizpildītu ekrānu, liels tiem, kas vēlas redzēt to no visas istabas.
★ spilgtuma un skaļuma iestatījumus dienas un nakts laikā izmantošanu.
★ In App NightLight - nav nepieciešama citām lietojumprogrammām.
★ Silence paziņojumus un nodrošināt mierīgu miegu.
★ Uz ekrāna akumulatora uzlādes līmeni.
★ Pilnīgi pielāgojama - diena, datums, Sekundes, AM / PM, Datuma formāts, 24/12 stundu, krāsas, Flashing separators, Fixed orientācija.
★ Great atlase ciparu fontus, lai personalizētu savu pulksteni.
★ Auto start / stop app, kad tapām / atvienojot lādētāju.

Pēc pārskatīšanas fantastisku lietotāju atsauksmes un atsauksmes, mēs zinām, ka jūs vēlaties, modinātājs, kas atbilst jūsu precīzo vajadzībām, un šis Digital Alarm Clock ļauj jums kontrolēt! Tās visas izveidotas gatavi iet un noklusēto displeja izskatās pārsteidzošs - vai jūs varat pielāgot šo modinātāju, lai meklētu un uzvedību, kā vēlaties.

Drift off gulēt, droši zinot, ka modinātājs būs droši jūs pamodināt, kā jūs vēlaties būt pamodies, vai nu viegli vai ar iedunkāt!

Tas Digital Modinātājs pat nezina, kad tā laika, lai gultā. Vienkārši pievienojiet lādētāju vai doks jūsu ierīci un pulksteni automātiski tiks parādīts kopā ar citu noderīgu informāciju, tostarp par nākamo modinātāja laiku.

Izmēģiniet tagad, un atrast citu praktisku izmantošanu ierīces.
 
*** SVARĪGI ***
Ja jūs izmantojat uzdevuma slepkavas, piemēram, "Advanced Task Killer", jums ir izslēgt digitālais modinātājs. Uzdevums slepkavas arī nogalināt pamatā trauksmes dienestu izmantoto samazinot uzticamību.

Atļaujas
Visi atļaujas tiek pieprasītas likumīgu izmantošanu piemērošanas. Mūsu viegli lasīt privātuma politiku, ir pieejama, lai apskatītu izmantojot paredzēto saiti.

Ja Jums ir kādi jautājumi, lūdzu, piliens man e-pastu, un es būšu priecīgs palīdzēt.

Screenshot ceas cu alarmă APK

 ceas cu alarmă APK Cover ceas cu alarmă APK Cover ceas cu alarmă APK Cover ceas cu alarmă APK Cover ceas cu alarmă APK Cover ceas cu alarmă APK Cover ceas cu alarmă APK Cover ceas cu alarmă APK Cover ceas cu alarmă APK Cover ceas cu alarmă APK Cover ceas cu alarmă APK Cover ceas cu alarmă APK Cover ceas cu alarmă APK Cover ceas cu alarmă APK Cover ceas cu alarmă APK Cover ceas cu alarmă APK Cover ceas cu alarmă APK Cover ceas cu alarmă APK Cover ceas cu alarmă APK Cover ceas cu alarmă APK Cover ceas cu alarmă APK Cover ceas cu alarmă APK Cover ceas cu alarmă APK Cover ceas cu alarmă APK Cover ceas cu alarmă APK Cover
4.5 stars based on 42412 reviews
free web page hit counter